PL EN

Przenośny pH metr 1120 IP66, wersja Ex

Wybierz model/-e do zapytania ofertowego

Przeznaczenie

  • Innowacyjna konstrukcja
  • Wersja do strefy zagrożonej wybuchem
  • Szklany wyświetlacz
  • Foliowa klawiatura
  • Wyświetlacz ciekłokrystaliczny
  • Dostępna wersja przeciwwybuchowa
  • System Calimatic
  • Funkcja Sensoface
  • Stopnień ochrony IP66

Innowacyjna konstrukcja pH-metru 1120 umożliwia optymalne wykorzystanie w różnych aplikacjach. Wersja do strefy zagrożonej wybuchem (Ex) 1120-X dedykowana jest szczególnie do zastosowania w strefach zagrożonych, występujących w przemyśle chemicznym. Odporny na zarysowania szklany wyświetlacz oraz cały miernik są odporne na działanie chemikaliów.

Urządzenie szczególnie przydatne do zastosowania w aplikacjach przemysłowych i laboratoryjnych, np. przy produkcji sera, w rzeźniach (nadzorowanie procesów HACCP), browarach, pomiarach weryfikacyjnych, jak również w pomiarach prowadzonych w warunkach polowych. Gładka foliowa klawiatura przeznaczona jest do pracy w ciężkich warunkach, jest odporna chemicznie oraz łatwa w czyszczeniu. Urządzenie posiada czytelny wyświetlacz ciekłokrystaliczny i ergonomiczna konstrukcję. 
Dostępna jest wersja przeciwwybuchowa (EEX ia IIC T6 i FM Class I Div I). 
System Calimatic wykonuje automatycznie wszystkie funkcje potrzebne do kalibracji czujnika/elektrody, łącznie z kalibracją jednopunktową lub dwupunktową, jeśli tak zaprogramował użytkownik. Funkcja Sensoface dostarcza informację o stanie czujnika/elektrody wyświetlaną w formie odpowiednich emotikonów.

Innowacja w kompaktowej formie

Przeznaczony do pracy w ciężkich warunkach przetwornik posiada stopnień ochrony IP66 i może być zastosowany we wszystkich rodzajach aplikacji przemysłowych i laboratoryjnych. Dobrze zaprojektowana i odporna chemicznie klawiatura foliowa zapewnia łatwą obsługę.

Zintegrowane systemy Sensocheck i Climatic

System Calimatic zapewnia wykonanie w prosty sposób kalibracji z automatycznym rozpoznaniem roztworu buforowego. Stan czujnika/elektrody pH jest ciągle monitorowany przez system Sensocheck oraz wyświetlany graficznie w postaci odpowiednich emotikonów.

Dane techniczne: 

Dane techniczne Przenośny pH metr 1120
Dokładność <0.01 pH / <0.1 % o.m. ±0.3 mV
Zakres mV Od -1300 do +1300
Zakres pH Od -2.00 do +16.00
Zasilanie 3 baterie alkaliczne AA, czas pracy ok. 2´000 h, tryb zegara >2 lata
Ochrona IP66
Wejścia czujników DIN 19 262
Sondy temperaturowe Pt1000 / NTC 30 kOhm
FM zatwierdzenie Class I Div I
ATEX Certyfikaty EEX ia IIC T6
Wyjście prądowe brak

Model Parametr Dokładność
pH metr 1120 pH, mV, <0.01 pH / <0.1 % o.m. ±0.3 mV