PL EN

Rejestrator TENAK LabLogger

Wybierz model/-e do zapytania ofertowego

Przeznaczenie

  • Pomiar temperatury i wilgotności
  • Temperatura od – 200˚C do + 85˚C
  • Dostęp do danych online
  • Automatyczny zapis danych
  • Bezprzewodowa obsługa
  • Możliwość ustawienia wielu alarmów
Profesjonalne monitorowanie temperatury w urządzeniach laboratoryjnych stało się niezwykle łatwe. Firma TENAK LABLOGGER to bezprzewodowy system czujników do monitorowania temperatury w zakresie od – 200˚C do + 85˚C. Dzięki zastosowaniu TENAK LABLOGGER użytkownik ma nieograniczony dostęp online do wszystkich historycznych i bieżących danych. LABLOGGER umożliwia zarządzanie punktami alarmowymi, udostępnianie informacji, tworzenie krzywych temperatur, a co najważniejsze umożliwia niezwykle łatwy przegląd wszystkich podłączonych urządzeń.

Z systemu TENAK LABLOGGER można korzystać bez względu na liczbę jednostek, które podlegają monitorowaniu w jednym lub w wielu miejscach.

Innowacją systemu jest możliwość rejestrowania danych podczas transportu urządzenia. W momencie utraty połączenia z jednostką bazową LOGBIRD automatycznie rozpoczyna zapis danych. Gdy LABLOGGER ponownie znajdzie się w zasięgu LOGBIRD, wszystkie dane są automatycznie przesyłane do rejestru użytkownika zarejestrowanego na www.mylog.tenak.com

TENAK MYLOG to bezpieczna i łatwa w obsłudze usługa online, dzięki której każdy użytkownik LABLOGGER posiada swój prywatny login. Dostęp do konta jest możliwy o każdym czasie i z każdego urządzenia z dostępem do internetu.

W TENAK MYLOG można ustawić wiele alarmów dla każdego urządzenia LABLOGGERA, można zdefiniować progi alarmów lub opcjonalnie można ustawić opóźnienie dla każdego alarmu. Kiedy alarm się uruchomi, wszyscy użytkownicy zostaną powiadomieni.

Jak w praktyce działa LABLOGGER? LABLOGGER monitoruje temperaturę i wilgotność, przekazuje do LABBIRD a dalej na indywidualne konto MYLOG. Komunikacja jest bezprzewodowa i działa za pomocą częstotliwości radiowych, dzięki czemu zasięg jest 2-3 razy większy niż w przypadku korzystania z WIFI, nawet do 950 metrów.
Model Temperatura [oC]
TENAK LabLogger od – 200˚C do + 85˚C

Zobacz również