PL EN

Rejestrator testo 160 IAQ

Wybierz model/-e do zapytania ofertowego

Przeznaczenie

  • Doskonały do pomiaru jakości powietrza wewnątrz budynków (IAQ)
  • Idealnie komponuje się z tłem otoczenia 
  • Przechowywanie danych w Testo Cloud,
  • Alarmowanie o przekroczonych poziomach pomiarowych przez e-mail lub SMS (licencja Advanced)
  • Prosta instalacja i obsługa
Testo 160 IAQ - rejestrator WLAN z wyświetlaczem i zintegrowanymi sensorami temperatury, wilgotności, CO2 i ciśnienia absolutnego

Rejestrator testo 160 IAQ wykorzystywany jest do monitoringu jakości powietrza wewnątrz pomieszczeń.
Za pomocą zintegrowanego sensora temperatury, wilgotności, CO2 i ciśnienia atmosferycznego precyzyjnie określa warunki klimatyczne w każdym pomieszczeniu- również pomiar długoterminowy. 

Zarejestrowane dane pomiarowe są przekazywane za pomocą sieci WLAN bezpośrednio do Chmury Testo. Jeżeli wartości graniczne zostaną przekroczone użytkownik zostanie o tym powiadomiony zpoprzez wiadomość email lub SMS (opcja).
Odczyt danych pomiarowych dostępny jest do podglądu i analizy na bieżąco w dowolnym czasie i miejscu przy pomocy smartphona, tabletu lub komputera.

Dzięki małemu rozmiarowi rejestratora testo 160 IAQ (82 x 117 x 32 mm) i jego prostym wyglądzie można go zamontować w każdym pomieszczeniu. We współpracy z nakładkami deco- cover (opcja), rejestrator może wtopić się w otoczenie i pozostać niewidocznym.

Chmura Testo jest niezbędnym elementem do użytkowania rejestratora testo 160 IAQ. Umożliwia ona  magazynowanie zapisanych danych w Chmurze Testo za pośrednictwem sieci WLAN. Użytkownik ma możliwość konfiguracji rejestratora WLAN, ustawienia limitów alarmowych i analizy zapisanych odczytów pomiarowych.

W zależności od wymaganych funkcji, możesz wybrać między licencją bezpłatną (Basic) a rozszerzoną (Advanced) do korzystania z Chmury Testo. W przypadku licencji Advanced jest opcja utworzenie konta dla 10 użytkowników, którzy będą otrzymywali powiadomienie o przekroczonych wartościach granicznych za pomocą wiadomości SMS.

Aktualne wartości pomiarowe, ustawienia wartości alarmowych i aktualny stan baterii mogą być sprawdzane na bieżąco na wyświetlaczu rejestratora. Diody LED informują o jakości powietrza dzięki systemowi sygnalizacji świetlnej. Ustawienia wyświetlacza można indywidualnie konfigurować.  Pamięć wewnętrzna w rejestratorze WLAN testo 160 E pomieści 40,000 wartości pomiarowych, a obudowa posiada klasę zabezpieczenia IP20. 

Dane techniczne testo 160 IAQ

Zakres pomiarowy wilgotności

0 do 100 %RH (non-condensing)

Dokładność

±2,0 %RH przy +25,0 i 20 do 80 %RH

±3,0 %RH przy +25,0 i < 20 i > 80 %RH

±1,0 %RH

±1,0 %RH / na rok

Zakres pomiarowy ciśnienia

600 do 1100 mbar

Zakres pomiarowy prędkości przepływu

0 do 5000 ppm

Zakres pomiarowy temperatury

0 do +50 °C

Żywotność baterii

1 rok


Model Temperatura [oC]
testo 160 IAQ 0 do +50 °C

Zobacz również