PL EN

Rejestrator testo 160 THE

Wybierz model/-e do zapytania ofertowego

Przeznaczenie

  • Wbudowany sensor temperatury i wilgotności, z możliwością podłączenia 2 zewnętrznych sond pomiarowych (Lux, UV+Lux)
  • Idealnie komponuje się z tłem otoczenia 
  • Przechowywanie danych w Testo Cloud
  • Alarmowanie o przekroczonych granicach pomiarowych przez e-mail lub SMS (licencja Advanced)
  • Łatwy w instalacji i w obsłudze
testo 160 THE - ze zintegrowanym sensorem temperatury i wilgotności

Rejestrator WLAN testo 160 THE w standardzie wyposażony jest we wbudowany sensor do monitoringu parametrów temperatury a także wilgotności. Dodatkowo jest możliwość dołączenia 2 zewnętrznych sond pomiarowych do pomiaru temperatury, wilgotności, natężenia światła (LUX) i promieniowania UV.

Zapisane dane pomiarowe są wysyłane bezpośrednio przez sieć WLAN do Chmury Testo. Jeżeli wartości graniczne zostaną przekroczone użytkownik zostanie wiadomość poprzez email lub SMS (opcja). Podgląd i analizowanie  odczytów pomiarowych jest możliwa w dowolnym czasie i miejscu za pomocą smartphona, tabletu lub też komputera.

Mały rozmiar rejestratora testo 160 THE (64 x 76 x 22 mm) i jego prosty design pozwalają na bezproblemowe zamontowanie go w gablocie lub na wystawie. Dzięki zastosowaniu dedykowanych nakładek deco- cover (akcesoria), rejestrator może wmieszać się w otoczenie i pozostać  niewidocznym.

Chmura Testo to niezbędnym elementem do obsługi rejestratora testo 160 THE. Dzięki nim możliwe jest magazynowanie zapisanych danych w Chmurze Testo  za pośrednictwem sieci WLAN. Użytkownik ma możliwość konfiguracji rejestratora WLAN, zmiany limitów alarmowych i analizy zapisanych danych pomiarowych.

Wbudowany w rejestrator sensor temperatury i wilgotności pozwala na ciągły odczyt warunków klimatycznych w gablotach, salach wystawowych lub magazynach. Pozostałe parametry mogą być wykorzystane gdy zastosujemy zewnętrzne sondy natężenia światła (Lux) lub natężenia światła/promieniowania (Lux, UV) lub temperatury i wilgotności. Dzięki temu można uruchomić 2 sondy temperatury i wilgotności do jednoczesnego odczytuw 2 gablotach znajdujących się w odrębnych salach wystawowych. Profesjonalny rejestrator WLAN Testo 160 THE jest optymalnym rozwiązaniem do monitorowania warunków otoczenia w muzeach, galeriach i na wystawach.

Dane techniczne testo 160 THE

Zakres pomiarowy wilgotności

0 do 100 %RH (non-condensing)

Dokładność

±2,0 %RH przy +25,0 %RH i 20 do 80 %RH

±3,0 %RH przy +25,0 °C i < 20%RH i > 80 %RH

±1,0 %RH

±1,0 %RH / na rok

Zakres pomiarowy temperatury

-10 do +50 °C

Zakres pomiarowy- silikonowe fotodiody

Zakres pomiarowy

Zakres pomiarowy UV

sondy zewnętrzne

Szybkość pomiaru

Zależny od licencji w chmurze; Basic: 15 min . 24 h / Advanced: 1 min . 24 h

Żywotność baterii

1,5 roku

Zasilanie

baterie 4 x AAA 1.5 V, altenatywnie zasilacz sieciowy

Model Temperatura [oC]
testo 160 THE -10 do +50 °C

Zobacz również