PL EN

Krzesło laboratoryjne ESD Neon

Wybierz model/-e do zapytania ofertowego

Przeznaczenie

  • Wysokość siedziska 450-620 mm/590-870 mm
  • Dostępne 3 wersje kolorystyczne
  • Podłokietnik 4D
  • Łatwa zmiana tapicerki
Neon posiada najnowszą technologię
Neon można regulować w każdy możliwy sposób, aby z jednej strony dostosować się do różnych rozmiarów i ciężarów ciała, a z drugiej do najróżniejszych czynności.

Regulacja wysokości
Regulacja wysokości umożliwia dopasowanie do wielkości ciała i wysokości miejsca pracy. Zakres regulacji Neon - do 280 mm - jest szczególnie duży.

Regulacja nachylenia siedziska
Wiele prac produkcyjnych odbywa się na lekko podniesionych stanowiskach i wymaga pochylania się do przodu. Odpowiednio nachylone siedzisko zapewnia kąt siedzenia wynoszący co najmniej 90 °, zapewniając jednocześnie kontakt z oparciem.

Regulacja głębokości siedziska
Regulacja głębokości siedziska dopasowuje głębokość siedziska do wielkości ciała, zapewniając najlepszą możliwą powierzchnię styku z udami. Utrzymywany jest kontakt z oparciem, a zatem zapewniane przez niego wsparcie.

Regulacja wysokości oparcia
Regulacja wysokości oparcia zapewnia idealne podparcie osoby - przede wszystkim w okolicy lędźwiowej - bez względu na wzrost.

Podłokietniki 4D
Aby zmniejszyć obciążenie górnej części ciała i ramion, wysokość, szerokość i głębokość podłokietników Neon 4D można regulować, a także obracać.

Podnóżek 
Podnóżek obraca się wraz z regulacją wysokości siedziska, a także, gdy siedzenie jest obracane, więc zawsze znajduje się dokładnie we właściwej pozycji. Bardzo duży stopień zapewnia dobrą przyczepność; jego wysokość jest regulowana i można go złożyć do góry o 90 °.

Łatwa zmiana tapicerki
System 1 + 1 sprawia, że zmiana tapicerki staje się dziecinnie prosta: elementy tapicerki są po prostu umieszczane na krześle i mocowane za pomocą kliknięcia. Aby usunięcie elementu było jak najłatwiejsze, każdy element tapicerki jest wyposażony w niewielki uchwyt.

Dostępna kolorystyka:Neon 1 Neon 2  Neon 3
Ślizgacze Kółka Wysoki z podnóżkiem i ślizgaczami
Wysokość siedziska 
450 - 620 mm 450 - 620 mm 590 - 870 mm
Szerokość siedziska
470 mm 470 mm 470 mm
Głębokość siedziska
420 – 480 mm 420 – 480 mm 420 – 480 mm
Wysokość oparcia
570 mm 570 mm 570 mm
Model Opis
Neon 1 Ślizgacze
Neon 2 Kółka
Neon 3 Wysoki z podnóżkiem i ślizgaczami

Zobacz również