PL EN

Mop kieszeniowy MicroOne

Wybierz model/-e do zapytania ofertowego

Przeznaczenie

  • Do jednorazowego użytku
  • Właściwości dezynfekujące
  • Mikrowłókna
  • 2x większa chłonność
  • Dostępny w 4 kolorach
  • Uchwyt kieszeniowy
  • Długość 40 cm
Mopy serii MicroOne zapewniają skuteczne usuwanie aż 99,99% bakterii, które można stosować wraz z gamą roztworów czyszczących i dezynfekujących na bazie chloru. Mop MicroOne pasuje do wszystkich systemów czyszczenia mopów płaskich z uchwytem kieszeniowym. Ściereczki MicroOne dostępne są w 4 kolorach, co ułatwia przestrzeganie wymagań HACCP oraz umożliwia łatwą identyfikację mopów przeznaczonych do zastosowania na różnych powierzchniach.

Krawędź mopa jest wykończona 100% mikrofibry, co zapewnia zarówno bardzo dobre właściwości czyszczące, jak i ściągalność flory bakteryjnej. Mop wykonany jest z nietkanej mikrofibry,dzięki czemu luźne cząsteczki brudu i włosów bardzo dobrze się usuwają. 

W placówkach opieki zdrowotnej mopy jednorazowego użytku znacząco zmniejszają ryzyko przenoszenia zanieczyszczeń, ponieważ jeden mop jest stosowany do czyszczenia jednej sali, po czym podlega utylizacji.

W obiektach bez dostępu do pralni, ze względu na wysoką trwałość, mopy MicroOne mogą być używane do czyszczenia przez cały dzień przed wyrzuceniem, dzięki czemu nie ma problemu z przechowywaniem wilgotnych mopów w szafkach z przyborami do czyszczenia przez noc.

Mopy MicroOne mogą być wielokrotnie użytkowane wraz z wyciskarką UltraSpeed Pro. Wykorzystując wyciskarkę pionową mop wielokrotnego użytku można z powodzeniem zastąpić jednorazowym mopem kieszeniowym MicroOne.
Model Opis
MicroOne niebieski 25 szt/op
MicroOne czerwony 25 szt/op
MicroOne żółty 25 szt/op
MicroOne zielony 25 szt/op

Zobacz również