PL EN

System UltraSpeed Pro

Wybierz model/-e do zapytania ofertowego

Przeznaczenie

  • Intuicyjny system wiadrowy z mopem i prasą
  • Wysokochłonne mopy
  • Mopy jedno i wielorazowego użytku z poliestrowych mikrowłókien
  • Kompaktowe podwozie
  • Bezdotykowe wyciskanie mopów
  • Możliwość sterylizacji w autoklawie
  • Do utrzymania czystości posadzek, ścian, sufitów
System UltraSpeed Pro umożliwia najłatwiejsze i najbardziej efektywne utrzymanie czystości posadzek, ścian, sufitów w środowiskach kontrolowanych. Dzięki zastosowaniu ergonomicznych rozwiązań pozwalających obniżyć koszty system UltraSpeed znacząco przyspiesza sprzątanie oraz poprawia jego efektywność. System ten doskonale sprawdzi się do stosowania w branży farmaceutycvznej, producentów sprzętu medycznego, branży biofarmaceutycznej, opieki zdrowotnej oraz mikroelektrobnicznej.

CE UltraSpeed Pro przewyższa tradycyjne systemy wiadrowe z wyciskarką pod każdym względem. Wszystkie elementy CE można dowolnie sterylizować w autoklawie, a mopy z poliestrowych mikrowłókien strzępią się minimalnie i zapewniają wysoką skuteczność czyszczenia.

System umożliwia także bezdotykowe wyciskanie mopów, co znacznie zmniejsza ryzyko przenoszenia zanieczyszczeń jednocześnie kontrolując wilgotność mopa na potrzeby dezynfekcji i usuwania zanieczyszczeń. Kompaktowe podwozie doskonale nadaje sie do obiektów o ograniczonych możliwościach przechowywania a na dodatek jest lekkie i ergonomiczne.

System CE UltraSpeed Pro został zaprojektowany w oparciu o najnowsze technologie co sprawia, że jest prosty w użyciu, dość elastyczny,  czyści trudnodostępne obszary i zapewnia najwyższą skuteczność czyszczenia w pomieszczeniach typu cleanroom. Mopy zostały przetestowane przez niezależne zewnętrzne laboratorium pod względem skuteczności usuwania zanieczyszczeń i strzępienia się. Skuteczność czyszczenia mopem okazała się większa niż 4- krotność wskaźnika redukcji log, a pod względem strzępienia się mopy zostały zakwalifikowane do kategorii 1 zgodnie z IEST-RP-CC-003.4.

System CE UltraSpeed Pro został porównany z tradycyjnym systemem mopów, włącznie z mopami paskowymi, a przeprowadzone testy potwierdziły, że system jest najlepszym wyborem, jeśli zależy nam na skutecznym czyszczeniu i kontroli zanieczyszczeń.

Mopy jednorazowego użytku składają się w 100% z mieszanki poliestru i poliestrowych mikrowłókien, są wstępnie przygotowane i mają skuteczne właściwości czyszczące dzięki wytłoczonemu wzorowi, który ma styczność z powierzchnią. Oba rodzaje mopów łatwo i płynnie przesuwają się po powierzchni i strzępią się minimalnie podczas użycia, pozostawiając śladowe ilości cząsteczek na powierzchni.
Model Opis
CE UltraSpeed Pro System dwuwiadrowy 15 i 30 litrów

Zobacz również