PL EN

Pompy śrubowe do 10-3 mbar VACUUBRAND

Wybierz model/-e do zapytania ofertowego

Przeznaczenie

  • Bezolejowa technologia próżniowa
  • Praca w zakresie ciśnień do 10-3 mbar
  • Idealna do procesów wymagających suchej próżni bez węglowodorów
  • Minimalizacja ścierania i zużywania się części

NOWOŚĆ!

Pompy membranowe VACUU PURE 10 wyposażone są w bezolejową technologię próżniową w zakresie ciśnień do 10-3 mbar.  Pompy VACUU  PURE 10 są 100% bezolejowe a części nie zużywają się.

VACUU PURE 10 wykorzystywany jest do  czystych procesów, które wymagają suchej próżni bez węglowodorów. Wrzeciona pompy śrubowej pracują bezkontaktowo i dzięki temu nie ścierają się i nie zużywają. Pompa śrubowa jest specjalnie zaprojektowana do pracy w zakresie próżni do 10-3 mbar, jednak w przeciwieństwie do innych technologii precyzyjnej próżni może być stosowana w całym zakresie ciśnień, od ciśnienia atmosferycznego do ostatecznej próżni. Zakres podciśnienia mbar można uzyskać bez wymiany pompy próżniowej.

VACUU PURE z łatwością radzi sobie z wysokim poziomem gromadzenia się oparów dzięki wyjątkowej kompatybilności z kondensatem. Dzięki tej możliwości balast gazowy jest zbędny, co pozwala uniknąć związanych z tym niedogodności, takich jak zmniejszenie prędkości pompowania i wzrost poziomu hałasu. Zintegrowany tryb regeneracji umożliwia szybkie osuszenie pompy pod koniec procesu. Pozwala to na znaczne zwiększenie przepustowości próbki w porównaniu z innymi technologiami pomp. VACUU PURE jest również dostępny w wersji o wysokiej odporności chemicznej do pracy z agresywnymi gazami i oparami.


Dane techniczne VACUU PURE 10
Maks. prędkość pompowania 10 m 3 / h
Ostateczna próżnia (abs.) 5 x 10-3 mbar 
Maks. ciśnienie wlotowe (abs.) ciśnienie atmosferyczne
Maks. ciśnienie wylotowe (abs.) 15 mbar powyżej ciśnienia atmosferycznego
Zakres temperatury otoczenia  10 - 40 ° C
Znamionowa moc silnika 0,7 kW
Klasa ochrony IP 20
Wymiary (dł. X szer. X wys.) 507 x 269 x 413 mm
Hałas (poziom ciśnienia akustycznego), niepewność 3 dBA 55 dBA
Waga 21,1 kg
Elementy w zestawie Pompa całkowicie zmontowana, gotowa do użycia, połączenie z małym kołnierzem KF DN 25 (w zestawie 2x pierścienie centrujące i zaciskowe), z instrukcją.
Model Opis
PURE 10 Maksymalna prędkość pompowania 10 m3/h

Zobacz również