PL EN

Odzież i akcesoria ochronne CRYOKIT

Wybierz model/-e do zapytania ofertowego

Przeznaczenie

  • Wykonane ze specjalnie zaprojektowanych trwałych materiałów
Fartuch T-CRYO LIGHT/T-CRYO PLUS
Fartuch wykonany ze specjalnej, wielowarstwowej tkaniny powlekanej kompozytem, całkowicie odpornej na działanie płynów. Możliwość dopasowania do każdej sylwetki, dzięki paskom z klamrami przy szyi oraz w pasie. Dostępne w różnych rozmiarach.


Getry GHETTE-CRYO
Getry kriogeniczne wykonane ze specjalnego laminowanego materiału kompozytowego i powlekanej tkaniny całkowicie odpornej na działanie płynów. Rozmiar jest uniwersalny, dzięki praktycznej regulacji i zapięciom na rzepy. Dostępna wersja dla kobiet oraz mężczyzn.


Osłona twarzy CLEAR-CRYO
CLEAR-CRYO to osłona przeznaczona do ochrony twarzy, przedniej części głowy i szyi, przed zachlapaniem i rozpryskami podczas operacji z użyciem ciekłego azotu. Ponadto chroni przed urazami mechanicznymi oraz promieniami UV. Może być używana przez długi czas, ponieważ nie powoduje zmęczenia wzroku. Wykonana ze specjalnie zaprojektowanych materiałów kompozytowych.
Pomyślnie przetestowane na przedłużony kontakt z ciekłym azotem.
  • Ergonomiczny kształt
  • Rozmiar: 395 x 240 x 2 mm
  • Klasa optyczna 1


Gogle VISION-CRYO
VISION - CRYO to gogle przeznaczone do ochrony okolic oczu przed zanieczyszczeniami w operacjach z użyciem ciekłego azotu. Chronią przed uderzeniami i promieniami UV oraz nadają się do długotrwałego użytkowania, ponieważ nie powodują zmęczenia wzroku. Wykonane ze specjalnie zaprojektowanych materiałów kompozytowych.
Pomyślnie przetestowane na przedłużony kontakt z ciekłym azotem.
Model Opis
T-CRYO LIGHT/T-CRYO PLUS Fartuch
GHETTE-CRYO Getry
CLEAR-CRYO Osłona twarzy
VISION-CRYO Gogle