PL EN

Wyparki próżniowe STRIKE 20

Wybierz model/-e do zapytania ofertowego

Przeznaczenie

DOKUMENTY DO POBRANIA:
KARTA KATALOGOWA PRODUCENTA STRIKE 20
  • Łaźnia wodno-olejowa
  • Możliwość pracy z substancjami żrącymi
  • Bezszczotkowy silnik z elektronicznym sterowaniem
  • Kolby wyparne: 6L, 10L, 20L

Wyparka obrotowa STRIKE20 przeznaczona do wykorzystania w laboratoriach R&D jak i zakładach przemysłowych. Umożliwia pracę z substancjami żrącymi, dzięki wykorzystaniu szkła borokrzemianowego i tworzywa PTFE. Urządzenia działają w warunkach próżni jak i w warunkach ciśnienia atmosferycznego. Obracanie kolb wyparnych o pojemnościach 6, 10 i 20 litrów w kąpieli wodnej kontrolowanej temperaturą, powoduje wymuszoną konwekcję i jednorodny rozkład produktu, zapobiegając w ten sposób sedymentacji. Wyparki STRIKE100 charakteryzują się dużą powierzchnią odparowywania. System uszczelnień gwarantuje idealną szczelność próżniową i bezobsługową pracę.

SYSTEM BEZPIECZEŃSTWA
Wyparki serii STRIKE20 zabezpieczają Użytkownika przed jakimkolwiek ryzykiem pojawiającym się podczas pracy. Łaźnia wodna przykryta jest przezroczystą osłoną zapewniającą Operatorowi najwyższą ochronę przed rozbiciem szkła i rozpryskiem w wysokiej temperaturze.

SYSTEM USZCZELNIENIA PRÓŻNIOWEGO
STRIKE20 posiadają system uszczelniający wykonany z samosmarującego materiału, który pozwala na idealnie szczelne odparowywanie. System uszczelniający nie wymaga żadnej konserwacji.

ŁAŹNIA podnoszona jest za pomocą układu hydraulicznego, który w przypadku awarii zasilania, przegrzania lub innego awaryjnego zdarzenia, aby uniknąć przegrzania płynu, a proces natychmiast zostaje zatrzymany.

WYŚWIETLACZ pozwala ustawić i wyświetlić parametry procesu. Każdy błąd wartości lub anomalna temperatura odcina energię elektryczną. Wyparki STRIKE1020 wyposażone są w 7" ekran dotykowy z kolorowym wyświetlaczem graficznym.

Wyparki serii STRIKE100 dostępne są w dwóch wersjach chłodnic: wersja A - chłodnica zstępująca, wersja B - chłodnica wstępująca.

OPCJE DODATKOWE:
- pompa próżniowa
-
kolby wyparne o pojemnościach: 6L, 10L i 20L
- wózek ułatwiający załadunek / rozładunek kolby wyparnej
- chiller

Dane techniczne:

Model Opis Opcje w standardzie Inne
Wyparka STRIKE 20, nr kat.: SQFU079737 Kolba wyparna 20L chłodnica zstępująca Odbieralnik 1x10L
Wyparka STRIKE 20, nr kat.: SQFU079738 Kolba wyparna 20L chłodnica zstępująca Odbieralnik 2x6L
Wyparka STRIKE 20, nr kat.: SQFU079735 Kolba wyparna 20L chłodnica wstępująca Odbieralnik 1x10L
Wyparka STRIKE 20, nr kat.: SQFU079736 Kolba wyparna 20L chłodnica wstępująca Odbieralnik 2x6L