PL EN

EVERmed

Wybierz model/-e do zapytania ofertowego

Przeznaczenie

 • Czynnik chłodnicy R452A bez CFC
 • Zakres pracy od +2°C do +15°C
 • Wymuszony obieg powietrza
 • Panel kontrolny xPRO
Pojedyncza chłodziarka do krwi EVERmed BBR Pro
Charakterystyka:
Konstrukcja: stojąca, wykonana z blachy stalowej ze specjalną antybakteryjną powłoką epoksydową w kolorze białym w wewnątrz i na zewnątrz lub ze stali nierdzewnej 18/10 AISI 304 zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz. Wszystkie wewnętrzne narożniki są zaokrąglone, aby ułatwić czyszczenie.

Izolacja:
pianka poliuretanowa o wysokiej gęstości (40 Kg/m³), o grubości 50 mm. Bez CFC

Kółka: 4, wykonane z tworzywa sztucznego

Szklane drzwi:na zawiasach, wykonane z ramy aluminiowej i trzech warstw hartowanego szkła izolacyjnego, z próżnią pomiędzy warstwami szkła w celu zwiększenia współczynnika izolacyjności. Drzwi wyposażone są w zdejmowaną magnetyczną uszczelkę gumową w celu zapewnienia idealnego hermetycznego zamykania oraz możliwości zmiany zawieszenia drzwi. Uchwyt wykonany z aluminium, zintegrowany z profilem drzwiowym, na całej wysokości dla większego komfortu użytkowania. Drzwi są również wyposażone w sprężynowe automatyczne urządzenie zamykające chłodziarkę, jeżeli drzwi są otwarte pod kątem mniejszym niż 90° oraz  specjalny wyłącznik drzwiowy, który zatrzymuje wewnętrzną wentylację  przy otwarciu drzwi (aby ograniczyć straty zimnego powietrza).

Wyposażenie wewnętrzne:
szuflady magazynowe wykonane ze stali nierdzewnej 18/10 AISI 304. Szuflady są zamontowane na łożyskach teleskopowych ze stali nierdzewnej zapobiegających przechylaniu, które umożliwiają całkowite wyciągnięcie szuflady. Są podzielone wewnętrznie na 3 kolumny wyposażone w 6 regulowanych przegród z tworzywa sztucznego, utrzymujących torby. Szuflady można łatwo wyjąć i wyregulować na wysokość bez użycia jakiegokolwiek narzędzia.

Pojemność przechowywania:
 • BBR 270 (96x 450 ml worków na krew)
 • BBR 370 (144x 450 ml worków na krew)
 • BBR 440 (180x 450 ml worków na krew)
 • BBR 530 (280x 450 ml worków na krew)
 • BBR 625 (336x 450 ml worków na krew)

Oświetlenie wewnętrzne: lampa LED zamontowana na ścianie bocznej, z aktywacją za pomocą specjalnego przełącznika znajdującego się na panelu sterowania. Zapewnia oszczędność energii i zapobiega wewnętrznemu ogrzewaniu.

Panel kontrolny “xPRO” 
ulokowany na górze urządzenia, mikroprocesor sterujący, z przyciskami i kolorowym wyświetlaczem. Czujnik nadzoruje wszystkie funkcje urządzenia za pośrednictwem interfejsu EEN (EVERmed Easy Navigation pol. łatwy system obsługi evermed), z ikonami i wiadomościami w celu łatwego ustawienia wszystkich funkcji urządzenia w zależności od potrzeb. Panel sterowania jest zasilany bateryjnie w celu zapewnienia działania wyświetlacza i alarmów nawet w przypadku awarii zasilania.

Główne funkcje to: 
 • Kolorowy wyświetlacz wysokiej rozdzielczości TFT 3,5”, podświetlany diodami LED, wyświetlający stan pracy urządzenia (aktualna temperatura, działanie sprężarki, odmrażanie, uruchamianie alarmu itp.),co umożliwia przegląd ikon menu celu zmiany ustawień i kontroli przechowywanych prób w chłodziarce.
 • Cyfrowa zmiana temperatury z dokładnością do 0,1°C
 • Przyciski z możliwością blokady, uruchamiane ręcznie, aby uniemożliwić dostęp osobom nieupoważnionym
 • Dwuetapowy system bezpieczeństwa, z zabezpieczeniem kodu PIN, zarówno na przełączniku zasilania, jak i na klawiaturze. Programowalny kod PIN.
 • Zapasowa bateria samoładująca, która umożliwia pracę panelowi sterowania pracę na 48 godzin w razie awarii zasilania.
 • Alarm dźwiękowy (z automatycznym resetem) w celu informowania o: 
  • wysokiej i niskiej temperaturze z limitami programowalnymi przez użytkownika
  • braku zasilania
  • rozładowaniu baterii
  • parownik zapobiegający zamarzaniu
  • awarii sensorów
 • Wyciszanie alarmów akustycznych z utrzymaniem wizualnego wskazania stanu alarmowego 
 • Pamięć alarmów dla ostatnich 30 alarmów, z możliwością sprawdzenia na ich na wyświetlaczu, kiedy alarm został uruchamiany, kiedy zakończony i który osiągnął najwyższy lub najniższy szczyt temperatury (jeśli dotyczy)
 • Historia otwierania drzwi z ostatnich 30 dni (brak możliwości usunięcia historii), z możliwością sprawdzenia na wyświetlaczu, liczbę otwieranych drzwi, łącznych alarmów i czas otwartych drzwi (czas podany na każdy dzień)
 • Historia odmrażania z ostatnich 30 dni (nieusuwalne), z możliwością sprawdzenia rodzaju odmrażania, czasu rozpoczęcia i czasu trwania
 • Ustawianie wentylacji wewnętrznej, w celu optymalizacji cyrkulacji powietrza w zależności od urządzenia i warunków 
 • Temperatura podawana w czasie rzeczywistym, z rejestrem systemowym wyświetlającym temperatury przez ostatnie 52 godziny
 • System obsługiwany przez jeden z trzech języków: Włoski, Angielski lub Francuski 
 • Sensor Pt1000 zapewniający lepszą kontrolę wydajności temperatury
 • Brak możliwości odbierania sygnałów alarmowych
 • Możliwość update’u systemu operacyjnego
Rejestrator temperatury: rejestrator wykresu temperatury śledzi na wykresach kołowych (125 mm Ø) temperaturę lodówki w zakresie -10 ° C / + 40 ° C, z cotygodniowym zapisem. Rejestrator wykresu temperatury jest wyposażony w przezroczystą pokrywę z pleksiglasu, umożliwiającą natychmiastową kontrolę wykresu. Pokrywa wyposażona jest w zamek na klucz, aby nieautoryzowane osoby nie miały dostępu. Działa na baterię 1,5 V (rozmiar AA), aby rejestrować nawet podczas awarii zasilania. Rejestrator dostarczany jest razem ze 100 papierowymi mapami (starczającymi na prawie 2 lata zapisów), oraz z 1 wkładem atramentowym.

Jednostka chłodząca: montowana na górze konstrukcji, z jednostką skraplającą uzupełnioną przez hermetyczne sprężarki i skraplacz z żebrowaniem, chłodzone powietrzem przez wentylator. W tylnej części komory magazynowej zamontowany jest parownik z miedzianymi rurami ze stali nierdzewnej, co zabezpiecza przed przebiciem pokrywy, pod którą umieszczony jest wentylator. Wszystkie zamontowane komponenty są klasy przemysłowej, aby zapewnić maksymalną niezawodność.

Chłodziwo: R134a bez CFC

Chłodzenie: obieg powietrza przez wentylator zapewnienia maksymalną równomierność temperatury i stabilności komory.

Odmrażanie: całkowicie automatyczne, sterowanie za pomocą termostatu. Woda kondensacyjna jest automatycznie kierowana do podgrzewanej tacy, znajdującej się w komorze silnika, w celu automatycznego odparowania wody kondensowanej.

Model BBR 270 BBR 370 BBR 440 BBR 530 BBR 625
Materiał obudowy W / S
Materiał wnętrza W / S
Wymiary szer. x gł. x wys.: [mm] 600x650x1640 600x650x2020 600x740x1920 750x700x2100 750x820x2100
Waga netto [kg] 95 120 130 185 190
Pojemność brutto [L] 300 400 470 600 700
Pojemność użytkowa [L] 270 370 440 530 625
Zakres temperatury [°C] +2°C / +15°C
Izolacja pianka poliuretanowa o wysokiej gęstości (40 kg/m³), o grubości 50 mm pianka poliuretanowa o wysokiej gęstości (40 kg/m³), o grubości 75 mm
Liczba szuflad 4 6 7
Ilość worków na krew 96 (450ml) 144 (450ml) 180 (450ml) 280 (450ml) 336 (450ml)
Wymuszony obieg powietrza TAK
Automatyczne rozmrażanie TAK
Automatyczne odparowanie skroplin TAK
Oświetlenie wewnętrzne TAK
Typ drzwi szklane
Panel sterowania xPRO
Poziom hałasu dBA ≤ 48 ≤ 50
Czynnik chłodniczy R452A
Wolny od CFC TAK
Napięcie 230/1/50

W - blacha stalowa z antybakteryjną powłoką epoksydową w kolorze białym
S - stal nierdzewna 18/10 AISI 304

Model Wymiary
BBR 270 600 x 650 x 1640 [mm]
BBR 370 600 x 650 x 2020 [mm]
BBR 440 600 x 740 x 1920 [mm]
BBR 530 750 x 700 x 2100 [mm]
BBR 625 750 x820 x 2100 [mm]

Zobacz również

Dodałeś przedmiot do zapytania ofertowego

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie: „Ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych” i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE” (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Państwa danych osobowych oraz o przysługujących Państwu prawach z tym związanych.


1. Kto jest administratorem Państwa danych osobowych

Administratorem Państwa danych osobowych jest DanLab Danuta Katryńska z siedzibą w Białymstoku, ul. Handlowa 6, NIP 685-204-74-55, REGON: 200181857.

W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości prosimy o kontakt bezpośrednio w siedzibie naszej firmy lub:
a) drogą elektroniczną - biuro@danlab.pl
b) telefonicznie - 85 6612 866


2. Podstawa prawna i cel przetwarzania danych osobowych

Wskutek akceptacji naszej polityki coockies, dobrowolnego nawiązania kontaktu z nasza firmą poprzez użycie formularza kontaktowego lub dokonania zgłoszenia serwisowego jako administrator danych osobowych mamy prawo ich przetwarzania na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b RODO.

Państwa dane osobowe przetwarzane są w celu:

1. Realizacji ciążących na Administratorze obowiązków wynikających z działań podjętych na żądanie osoby której dane dotyczą takich jak:
a) przygotowanie dokumentacji oferty handlowej
b) udzielanie odpowiedzi na zgłoszenia serwisowe w terminie i formie przewidzianej przepisami prawa.

2. Realizacji prawnie uzasadnionych interesów Administratora poprzez następujące działania: a) marketing produktów i usług własnych
b) działania analityczne (dobór usług do Państwa potrzeb, optymalizacja naszych produktów w oparciu o Państwa uwagi i zainteresowania, optymalizacja procesów obsługi itp.);
c) w celach archiwalnych (dowodowych) będących realizacją naszego prawnie uzasadnionego interesu zabezpieczenia informacji na wypadek potrzeby wykazania prawidłowego działania;
d) ewentualne ustalenie, dochodzenie lub obrona przed roszczeniami;
e) badania satysfakcji klientów i poprawa jakości oraz zadowolenia Klientów ze świadczonych przez nas usług i sprzedaży produktów

W innych przypadkach Państwa dane będą przetwarzane wyłącznie na podstawie wcześniej udzielonej zgody

Podanie danych ma charakter dobrowolny, ale jest konieczne do zawarcia realizacji działań na żądanie osoby której dane dotyczą..


3. Prawa wynikające z rozporządzenia RODO

1. Zgodnie z RODO, osobom których dane osobowe są przetwarzane przysługuje:
a) prawo dostępu do swoich danych oraz otrzymania ich kopii;
b) prawo do sprostowania (poprawiania) swoich danych;
c) prawo do usunięcia danych, ograniczenia przetwarzania danych;
d) prawo do przenoszenia danych;
e) prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego (Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych).
f) prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych;
Niezależnie od innych przysługujących Państwu praw (w tym prawa do wycofania zgody), macie Państwo prawo w dowolnym momencie wnieść sprzeciw wobec przetwarzania danych w celu prowadzenia marketingu bezpośredniego. W przypadku wniesienia sprzeciwu, Państwa dane przestaną być przez Nas przetwarzane w celach marketingowych w trybie natychmiastowym.


4. Okres przechowywania danych

Dane przetwarzane w związku z realizacją zwartej umowy będą przechowywane przez sumę okresów:

a) okres w którym mogą ujawnić się roszczenia związane z zawartą umową
b) okres przedawnienia ewentualnych roszczeń związanych z zawartą umową
c) +1 rok na wypadek roszczeń zgłoszonych krótko przed teminem ich wygaśnięc

Dane przetwarzane dla potrzeb marketingu bezpośredniego naszych produktów i usług przechowujemy i przetwarzamy do czasu zgłoszenia sprzeciwu względem ich przetwarzania lub ustalenia przez Administratora faktu ich dezaktualizacji.


5. Odbiorcy danych

Otrzymane od Państwa dane osobowe mogą zostać powierzone naszym podwykonawcom (tzw. podmioty przetwarzające: nasi partnerzy, podmioty świadczące usługi księgowe, rachunkowe, transportowe, informatyczne, prawne, konsultacyjne, itd.), w zakresie niezbędnym dla realizacji obowiązków wynikających z zawarcia umowy.


6. Informacja o przekazywaniu danych poza obszar EOG

W chwili obecnej nie przekazujemy ani nie planujemy przekazywania Państwa danych poza obszar Europejskiego Obszaru Gospodarczego.