PL EN

Podlaska marka roku

30.03.2022

DANSEPT PŁYN SURFACE – DANLAB Danuta Katryńska

DANSEPT PŁYN SURFACE

Od dwóch lat walczymy z niewidzialnym wrogiem, jakim jest COVID-19. Wraz z nadejściem zimy, przybywa też niestety kolejnych zakażeń koronawirusem w kraju. Nadal podstawową kwestią w walce z pandemią jest dezynfekcja. Danlab jako jedna z nielicznych firm w woj. podlaskim dostała „narodowe” pozwolenie na produkcje i sprzedaż płynu do dezynfekcji.

Preparaty DANSEPT SURFACE są preparatami na bazie alkoholu etylowego jakości farmaceutycznej, co zapewnia przyjemny zapach. Płyn występuje w dwóch wariantach: do rąk – z dodatkiem gliceryny, która zatrzymuje wodę w naskórku i zapobiega przesuszeniu się skóry (z lub bez dodatku olejku zapachowego), do rąk i powierzchni – bez gliceryny (z lub bez dodatku olejku zapachowego). Może być stosowany również do dezynfekcji powierzchni mających kontakt z żywnością.

Produkt firmy Danlab wykazuje działanie bakteriobójcze, grzybobójcze i wirusobójcze nie tylko COVID-19, ale wobec również wirusów osłonkowych, co jest potwierdzone licznymi badaniami przeprowadzonymi w specjalistycznych laboratoriach.

Większość podlaskich firm sprzedających produkty biobójcze nie posiada własnej produkcji, a jedynie dystrybuują preparaty. Białostocka firma „Danlab” jest producentem produktu od A do Z. Preparat o nazwie DANSEPT PŁYN SURFACE jest produkowany, badany laboratoryjnie i rozlewany w hali produkcyjnej przy ul. Handlowej w Białymstoku. Preparat ten jest dostępny jako produkt do stosowania powszechnego.

O wysokiej jakości produktu firmy Danlab – DANSEPT PŁYN SURFACE – świadczą badania i zezwolenia, który uzyskuje producent. Dansept ma pozwolenie narodowe, które zostało potwierdzone szerokim zakresem badań przeprowadzonych w specjalistycznych laboratoriach oraz na Gdańskim Uniwersytecie Medycznym. Produkt (produkowany na spirytusie farmaceutycznym) jest przebadany również pod kątem grupy wirusów, do której zaliczany jest wirus wywołujący COVID-19.

DANSEPT SURFACE

Producent: DANLAB

Nr kat.:

Pojemność: 75 ml, 250 ml, 500 ml, 750 ml, 1000 ml, 2000 ml, 5000 ml

Opis: Rodzaj zamknięcia: FLIP TOP, Rodzaj zamknięcia: ATOMIZER, Rodzaj zamknięcia: POMPKA, Rodzaj zamknięcia: SPRYSKIWACZ, Rodzaj zamknięcia: ZAKRĘTKA