PL EN

Nominacja do nagrody „Lider kompleksowego wyposażenia laboratorium”


Danuta Katryńska, właścicielka białostockiej firmy DANLAB została nominowana do nagrody „Lider kompleksowego wyposażenia laboratorium” w plebiscycie Polish Businesswoman Awards.

Zapraszamy Państwa do głosowania:


             Głosowanie trwa od 10-02-2021 do 25-02-2021 do godziny 14.00

Konkursowe jury doceniło jakość i innowacyjność produktów firmy, a także profesjonalizm i etyczną działalność jej właścicielki. O biznesową nagrodę białostoczanka będzie rywalizować z takimi gwiazdami jak Joanna Koroniewska, Joanna Brodzik czy Edyta Pazura i Anna Maria Jopek. Głosowanie już ruszyło.

To już XII edycja konkursu Polish Businesswomen Awards. Zmagania organizuje czasopismo" Businesswoman & life". Konkurs ma na celu docenienie firm, przedsiębiorców w różnych branżach, zwiększenie rozpoznawalności marek oraz ich wiarygodności w środowisku biznesowym, a także networking i dotarcie z produktami czy usługami do potencjalnych klientów.

W ramach konkursu nominowane są osobowości z pasją, ale też marki, instytucje, produkty, miejsca, regiony, które odznaczają się najwyższą jakością, profesjonalizmem, etyką w działaniu i innowacyjnością.

Zdaniem kapituły konkursu, Danuta Katryńska - dla której praca jest jej wielką pasją, a każdy nowy projekt wyzwaniem - spełnia te warunki. Rozstrzygnięcie nastąpi podczas uroczystej gali pod koniec lutego.

Danuta Katryńska jest założycielką i właścicielką DANLAB Wyposażenie Laboratorium. Ukończyła studia wyższe na Uniwersytecie Jagiellońskim na Wydziale Chemii o specjalności Chemia Organiczna oraz Akademię Ekonomiczną w Krakowie, na kierunku Zarządzanie i Marketing. Firma DANLAB oferuje kompleksowe wyposażenie laboratoriów, zaś jej druga marka - MILKLAB wyposaża banki mleka kobiecego.