+

Dygestorium laboratoryjne

Ocena:4.06 / 5 (15 głosów)
Zaloguj się, aby ocenić.
Dygestorium to komora o kształcie zbliżonym do dużej szafy wraz z odpowiednim wentylatorem powodującym wydmuchiwanie powietrze poza pomieszczenie laboratorium. Wentylator najczęściej umiejscowiony jest na dachu w celu minimalizacji hałasu. Podstawowa funkcja dygestorium to zapobieganie wydostawaniu się do atmosfery laboratorium szkodliwych lotnych substancji oraz ochrona pracy laboranta przed ewentualnymi pożarami i eksplozjami.
+

Dygestorium laboratoryjne LabAirTec Green

Dygestorium laboratoryjne LabAirTec Green
Dygestorium LabAirTec Green jest idealnym rozwiązaniem dla wzrastających kosztów energii oraz wysokich kosztów instalacji. Pracują bez konieczności podłączenia do systemu wentylacyjnego.
---

+

Dygestorium laboratoryjne LabAirTec

Dygestorium laboratoryjne LabAirTec
Dygestoria LabAirTec to nowe trendy w technologiach laboratoryjnych. Gwarantują użytkownikowi bezpieczeństwo oraz komfortowe stanowisko pracy.
---

+

Dygestorium laboratoryjne Labopur

Dygestorium laboratoryjne Labopur
Podczas korzystania z substancji chemicznych, zdrowie może być zagrożone z powodu emisji szkodliwych i toksycznych oparów. Aby chronić siebie i swoje bliskie otoczenie, wszelkie prace o podwyższonym ryzyku należy wykonywać w obudowanym urządzeniu
---

Strona: [1]
  
Nowości!
Odwiedź Nas!!

Przedstawicielstwo


CERTYFIKATY