+

Chłodziarka do krwi RSBG2270MD

Ocena:4.04 / 5 (48 głosów)
Zaloguj się, aby ocenić.
Zapytaj o produkt

Chłodziarka do krwi RSBG2270MDChłodziarka do krwi Labcold   RSBG2270MD to urządzenie, które zostało zaprojektowane do bezpiecznego przechowywania krwinek czerwonych w szpitalach, przychodniach czy laboratoriach.
 
Unikalny system alarmowy zapewnia stały nadzór nad wszystkimi istotnymi parametrami pracy urządzenia.

Dotykowy wyświetlacz w sposób ciągły wskazuje zarówno temperaturę wewnątrz komory jak i temperaturę przechowywanego materiału. W sposób zrozumiały i jednoznaczny wyświetlane są wszystkie symbole ostrzeżeń o stanach alarmowych, również o stanie baterii podtrzymującej system alarmowy.

Urządzenie posiada drzwi zamykane za pomocą zamka elektronicznego, który zatrzaskuje się automatycznie za każdym razem po zamknięciu drzwi. Elektroniczny zamek cyfrowy pozwala tylko upoważnionym pracownikom na dostęp do zawartości przez wprowadzenie 4-cyfrowego kodu.

Wnętrze chłodziarek do przechowywania krwi jest wykonane ze stali szlachetnej, natomiast z zewnątrz są pokryte białą odporną emalią.
 Powłoka zewnętrzna jest łatwa do czyszczenia i konserwacji oraz nadaje urządzeniu "medyczny" charakter. Wnętrze urządzenia jest oświetlone, co pozwala na szybki właściwy wybór niezbędnego materiału.
Urządzenie jest wyposażone w wytrzymałe kółka.  
Nowości!
Odwiedź Nas!!

Przedstawicielstwo


CERTYFIKATY