PL EN

Mini wytrząsarka typu Vortex

Wybierz model/-e do zapytania ofertowego

Przeznaczenie

  • Przerywany tryb pracy
  • Timer i kontrola prędkości
  • Ergonomiczne mieszanie próbek
Dostępne są cztery modele mini wytrząsarek vortex firmy OHAUS gwarantujące niezawodne mieszanie zarówno z niską, jak i wysoką prędkością. Model niecyfrowy oferuje zmienne sterowanie prędkością, a model cyfrowy umożliwia precyzyjne ustawienie prędkości i czasu, zapewniając powtarzalne wyniki za każdym razem. Model pulsacyjny charakteryzuje się unikalnym pulsacyjnym działaniem ograniczającym generację ciepła, zapewniając jednocześnie wyższą skuteczność mieszania i rozrywania wiązań komórkowych. Model o stałej prędkości oferuje proste, szybkie mieszanie za jednym dotknięciem przeznaczone do powtarzalnych zastosowań.


Cechy szczegółowe:

  • Wyświetlacz

Niezależne wyświetlacze LED (prędkość/czas) umożliwiają jednoczesny podgląd obu ustawień (modele cyfrowe) oraz sterowanie ze zmienną prędkością pokrętłami z naniesioną podziałką (modele analogowe).

  • Programy

Przygotowywanie zawiesin z płynów, mieszanie odczynników, roztworów buforowych i emulsji, testy ELISA, ekstrakcja leków, mieszanie próbek.

  • Konstrukcja

Nasadka i 3-calowa platforma na akcesoria do zlewek, kolb, probówek itp. (dołączone do wszystkich modeli), uchwyt ze stali nierdzewnej na 12 probówek (modele pulsacyjne).

  • Cechy konstrukcyjne:

Sterowanie mikroprocesorem w celu utrzymania wyznaczonej prędkości zapewnia równomierne mieszanie (modele cyfrowe), maksymalna prędkość modeli 230 V to 2500 obr./min.


Standardowe właściwości:

  • W trybie dotykowym mieszanie rozpoczyna się po naciśnięciu górnej nakładki, a tryb ciągły umożliwia pracę z użyciem akcesoriów. Dzięki wytrzymałej, solidnej konstrukcji urządzenie podczas pracy pozostaje na swoim miejscu.

  • Wytrzymałe wytrząsarki vortex w wersji cyfrowej i analogowej oferują efektywną kontrolę prędkości zarówno przy niskich obrotach na minutę podczas delikatnego wytrząsania, jak i przy dużych prędkościach podczas energetycznego wirowania próbek.

  • Wytrząsarka vortex o stałej prędkości jest bardziej ekonomiczną alternatywą przeznaczoną do energicznego mieszania próbek z dużą prędkością. Z myślą o powtarzalnym przetwarzaniu próbek urządzenie to pozwala na proste i efektywne mieszanie z pełną prędkością.


Dane techniczne:

Model* VXMNFS VXMNAL VXMNDG VXMNPS
Sterowanie Stała prędkość Analogowy Cyfrowy Pulsacyjny, cyfrowy
Orbita [mm] 4.9 2.5
Zakres prędkości  [obr./min] 2800 300 – 2800 500 – 2800
Tryb pracy Przerywana
Warunki pracy od 39°C do 104°C, wilgotność względna 20%-85%, bez kondensacji
Zasilanie [V] 230
Wymiary [S × D × W] [mm] 123 × 210 × 165
Moc [W] 135
Nr katalogowy 30392110 30392117 30392124 30392131

* Odłączany 3-żyłowy przewód z wtyczką, nasadka i platforma 7,6 cm na akcesoria do zlewek, kolb, probówek itp. (dołączone do wszystkich modeli), uchwyt ze stali nierdzewnej na 12 probówek (w zestawie tylko z modelami pulsacyjnymi).
Model Opis
VXMNFS Stała prędkość
VXMNAL Analogowe
VXMNDG Cyfrowe
VXMNPS Pulsacyjne, cyfrowe

Zobacz również