PL EN

Analizator absorpcji pary AQUALAB VSA

Wybierz model/-e do zapytania ofertowego

Przeznaczenie


  • Izotermy DVS i DDI
  • Izotermy DDI o wysokiej rozdzielczości 
  • Izotermy DVS umożliwiają badanie kinetyki
  • Dane automatycznie rejestrowane i wysyłane do komputera
Przełomowa konstrukcja VSA wykorzystuje szybki czujnik aktywności wody w połączeniu z bardzo precyzyjną skalą do dynamicznego tworzenia wykresów izotermicznych. Przekazuje wilgotne powietrze nad próbkami i jednocześnie mierzy zarówno ciężar, jak i aktywność wody. Następnie tworzy krzywe izotermy sorpcji i desorpcji z setkami punktów w zaledwie kilku dni (około 48 godzin).

Urządzenia powszechnie dostępne na rynku wykorzystują wyłącznie metody DVS. VSA dostarcza izotermy DVS, a także zapewnia dynamiczne krzywe izotermiczne DDI o wysokiej rozdzielczości. Krzywe DDI uwidaczniają szczegóły, które nigdy wcześniej nie były widoczne. Otwierają nowe informacje, aby umożliwić bardziej precyzyjne formułowanie, dokładniejsze przewidywania i pełniejszą wiedzę o produkcie.

VSA zawiera intuicyjne, w pełni funkcjonalne oprogramowanie do modelowania. W jednym miejscu znajdziesz wszystkie potrzebne modele  uporządkowane w prostym w obsłudze programie.  Zidentyfikuj krytyczną wilgotność dla przejścia szklistego, oceń wydajność opakowania, określ higroskopijność, histerezę toru, przewiduj uszkodzenie powłoki, znajdź podatność na zbrylanie i wiele innych.

VSA zapewnia tworzenie szybkich, wysokiej rozdzielczości wykresów, które zmieniają sposób interpretacji produktu. Podwójne tryby testowania i zaawansowane oprogramowanie do modelowania przekształcają dane w rozwiązania potrzebne do produkcji, monitorowania, przechowywania i wysyłania świetnego produktu.


Dane techniczne AQUALAB VSA
Metody izotermiczne

Dynamiczna izoterma punktu rosy (DDI) i statyczna (DVS)

Precyzja

± 0,005 a w

Rozkład

0,0001 a w

Zasięg

0,030 do 0,950 a w

Powtarzalność

± 0,003 a w

Kontrola temperatury

15 do 60 ° C (temperatura komory próbki; temperatura próbki jest mierzona oddzielnie i może się zmieniać)

Stabilność temp

± 0,1 ° C

Zakres ciężaru próbki

500 do 5000 mg

Rozdzielczość masowa

0,5 mg

Zbiornik wodny 20 ml
Wymiary obudowy 38,1 x 26,7 x 30,5 cm 
Moc
110 V do 220 VAC, 50/60 Hz
Model Parametr Opis
VSA aktywność wodna, temperatura Dynamiczna i statyczna izoterma punktu rosy

Zobacz również