+

Inkubator CO2 Leec T190

Ocena:4.08 / 5 (34 głosów)
Zaloguj się, aby ocenić.
Zapytaj o produkt

Inkubator CO2 Leec T190Inkubatory CO2 zapewniają utrzymanie stałych i odpowiednich warunków dla wzrostu komórek i hodowli tkankowych. Optymalne warunki pracy zapewnia sześciostronny system ogrzewania komory eliminujący potrzebę zastosowania wentylatora. Technologia ta zapobiega przewietrzaniu się komory redukując ryzyko skażenia próbek do minimum. We wnętrzu komory utrzymywane są stałe warunki temperaturowe, poziom CO2 oraz wilgotność, niezależnie od jej załadowania. Urządzenia laboratoryjne Leec charakteryzują się wysoką jakością, niezawodnością i estetyką wykonania.

Zalety:
- sześciostronny system ogrzewania zapewniający optymalne warunki hodowli,
- zaokrąglone rogi komory,
- precyzyjna kontrola temperatury,
- cyfrowy czujnik poziomu CO2 w technologii pomiaru w podczerwieni,
- sterylizacja w 200oC,
- karta SD,
- ekran dotykowy.
Panel sterowania
Regulator PID z elektronicznym wyświetlaczem wyposażony w ekran dotykowy pozwala użytkownikowi na szybki i łatwy dostęp do menu. Umożliwia rejestrację danych temperatury, CO2 i O2 (opcja) oraz podgląd danych za pomocą wykresu z ostatnich 72h. Wyposażony we wbudowany port z kartą SD z możliwością zapisu danych i odczytu na komputerze.

Budowa
Obudowa wykonana jest ze stali nierdzewnej malowanej proszkowo z właściwościami bakteriobójczymi, co zapewnia odporność na korozję i zanieczyszczenia. Wnętrze komory wykonane z najwyższej jakości stali nierdzewnej 316,  a wszystkie rogi wewnątrz komory są zaokrąglone, dzięki czemu utrzymanie czystości jest bardzo łatwe. Naturalna konwekcja redukuje ryzyko kontaminacji.

Doskonałe warunki

Wydajne odkażanie jest zagwarantowane możliwością sterylizacji gorącym powietrzem w temperaturze 200oC. Podczas tego procesu czujnik CO2 pozostaje wewnątrz komory. Współpraca czujnika temperatury, czujnika IR oraz oprogramowania gwarantuje precyzyjne warunki pracy. W razie jakichkolwiek odchyleń temperatury automatycznie włącza się niezależny system kontroli.

Opcje
- kontrola stężenia O2 w zakresie 1-19%,
- wyświetlacz zawartości wilgotności %,
- interfejs Ethernet,
- 8 drzwi wewnętrznych.
Tutaj pobierz pełną specyfikację

Zobacz również

  
Nowości!
Odwiedź Nas!!

Przedstawicielstwo


CERTYFIKATY