+

Analizator składu mleka

Ocena:4.47 / 5 (51 głosów)
Zaloguj się, aby ocenić.
Zapytaj o produkt

Analizator składu mleka

                           

                        

   


Opcje

  • Analizator mleka kobiecego
  • Analizator mleka krowiego


   Kompaktowe i solidne urządzenie, które ma szeroki zakres zastosowania. Dokładność analityczna urządzenia jest kompatybilna z innymi technologiami, a składniki mleka są analizowane podczas jednego badania, wymagając jedynie małych próbek. Wynik pojawia się po 1 minucie na wyświetlaczu i może być łatwo przesyłany do komputera, a następnie przetworzony np. do arkuszy kalku-lacyjnych. Umożliwia to użytkownikowi podjęcie szybkiej i właściwej decyzji, opartej na wynikach. Możliwość bezpośredniej analizy mleka pozwala na zindywidualizowanie odżywiania, uzupełniając mleko w odpowiednią kompozycję.


Analizator bada skład

  • tłuszczu
  • białka
  • laktozy
  • odtłuszczonej masy
  • suchej masy

Aktualne wyniki w 60 sekund

   Analizator określa wartość odżywczą w zaledwie 60 sekund, a wyniki prezentowane są od razu na ekranie i mogą być przesyłane do komputera lub urządzenia USB.

                                             Zastosowanie w klinikach

   Urządzenie zostało przetestowane w wiodących jednostkach na całym świecie takich jak szpitale specjalizujące się w opiece nad noworodkami oraz w Banka Mleka.

                                                Mała objętość próbki

   Wszystko czego potrzebujesz to 1-3 ml próbki do analizy zawartości tłuszczu, białka, węglowodanów, energii i suchej masy. Analizy dokonuje się bez użycia środków chemicznych.


                                                          Precyzja


   Każdy instrument ma dokładność analityczną <0,1.


   Ta technologia otwiera nowe możliwości wykorzystania małych i wytrzymałych czujników pomiarowych do analizy mleka krowiego. Brak ruchomych części i łatwa obsługa, pozwalają na pracę w trudnych warunkach.DANE TECHNICZNE


  
Nowości!
Odwiedź Nas!!

Przedstawicielstwo


CERTYFIKATY