+

Autoklaw Microjet

Ocena:4.78 / 5 (19 głosów)
Zaloguj się, aby ocenić.
Zapytaj o produkt

Autoklaw Microjet


Kompaktowy

Kompaktowa konstrukcja, niewielkie wymiary i mała masa sprawiają, że MICROJET może być zainstalowany dosłownie wszędzie – wystarczy gniazdko elektryczne.

Osobisty

Jest zawsze do Twojej wyłącznej dyspozycji. 24 h na dobę, 7 dni w tygodniu. Nie musisz czekać na sterylizację potrzebnych pożywek.

Błyskawiczny

Dzięki zastosowaniu technologii Direct Energy Transfer, przygotowanie pożywki trwa bardzo krótko – tyle, ile przerwa na kawę.

W autoklawie MICROJET energia cieplna niezbędna do sterylizacji jest dostarczana bezpośrednio do medium. Źródłem energii są mikrofale, co sprawia że nagrzewanie następuje natychmiastowo i równomiernie w całej objętości cieczy.

Ekran dotykowy

Wszystkie funkcje obsługiwane są przy pomocy ekranu dotykowego, na którym wyświetlany jest także przebieg procesu sterylizacji.


Plug and play

Obsługa autoklawu microjet jest intuicyjna i nie wymaga żadnego dodatkowego przeszkolenia. Wszystko czego potrzeba do uruchomienia urządzenia to standardowe gniazdko elektryczne. Włącz i natychmiast rozpocznij pracę. Po prostu.

Archiwizacja danych

Przebieg każdej wykonanej sterylizacji jest automatycznie zapisywany na karcie pamięci. Dane można skopiować na dowolny komputer.

  
Nowości!
Odwiedź Nas!!

Przedstawicielstwo


CERTYFIKATY